KURUMSAL
We are Tamara, We produce with care
Hakkımızda

1999 yılında kurulan ve merkezi İstanbul’da bulunan firmamızda örme ve dokuma kumaşlardan hazır giyim üretimi yapıyoruz. Örme ve dokuma kumaşlardan ürettiğimiz bluz, elbise, pantolon, etek, t-shirt, sweatshirt gibi ürün gruplarında hızla değişen modayı ve yeni trendleri takip ediyoruz. Uzmanlaştığımız ürün gruplarında; müşterilerimizin özel markalı ürünleri için tasarım hizmeti ve istenilen farklı kumaş türlerinde ar-ge faaliyetlerini de yürüterek üretim hizmeti veriyoruz. Aylık 300.000 adet üretim kapasitesine sahip işletmelerimizde; sürdürülebilirlik politikaları kapsamında müşterilerimize BCI, RCS, GOTS  sertifika sistemine dahil olarak, BSCI, Sedex Sosyal Uygunluk ilkelerine uygun üretim yapıyoruz.

Misyon - Vizyon

Misyonumuz;  Sürdürülebilir başarı için kendimizi, çalışanlarımızı ve iş ortaklarımızı sürekli  geliştirmek.

Biz biliyoruz ki; sürdürülebilir bir başarı için tüm paydaşlarımızla birlikte hareket etmeliyiz. Biz geliştikçe çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz başta olmak üzere tüm paydaşlarımızla gelişerek ve gerekli dönüşümleri yaşayarak başarıya ulaşmalıyız.

Vizyonumuz; Teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek hazır giyim sektöründe rekabetçi ve dinamik bir oyuncu olmak.

Hazır giyim  gibi emek yoğun bir sektörde daha rekabetçi olabilmek için; teknolojinin getirdiği yenilikleri de hızlıca süreçlerimize dahil etmenin öneminin farkındayız. Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri takip ediyor ve süreçlerimize hızlıca adapte etmeye gayret ediyoruz.

Değerler

- Yaratıcılık                                         - Hız

- Kalite                                                - Titizlik

- İnsana ve çevreye saygı               - Sadelik

 

Tamara Tekstil demek;

- Yaratıcı ve yalın bakış açısına sahip olmak,

- Hızlı ve kaliteli üretim yapmak,

- Daha yaşanabilir bir dünya için çaba sarf etmek demek.

Müşteriler

En yeni ve moda üretimi yapmak amacıyla; dünyadaki gelişmelere paralel olarak gelişen ve dönüşen bakış açımızla müşterilerimizin rakiplerinden farklılaşması için yaratıcı çözümler sunuyoruz. Dünya’daki moda trendlerini yakından takip eden deneyimli tasarım ekiplerimizle Hollanda, Almanya, Belçika, Danimarka ve İngiltere’deki moda markaları için koleksiyonlar üretiyoruz. 

Tasarım

İngiltere, Hollanda ve Almanya’da bulunan deneyimli tasarım ekiplerimize ek olarak; müşterilerimizle aynı dili konuşan, aynı kültüre ve aynı bakış açısına sahip satış ekiplerimiz sayesinde çok hızlı iletişim kurup, taleplerini alarak yine en hızlı şekilde numune üretimine geçiyoruz.

Tamara Textile sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
close