ÜRETİM
We are Tamara, We produce with care
Üretim Sürecimiz
Stok kumaş üretimi ile 2-3 haftada teslim sağlayan Rapid Line

Tamara Tekstil olarak; farklı kompozisyonlardan üretilmiş, kumaş ar-ge arşivimizle organik pamuk, geri dönüştürülmüş polyester, modal, keten, poliamid, tensel ve daha yüzlerce çeşit sofistike ve trend kumaş seçeneğiyle üretim yapıyoruz. 

İlk temastan, ürün teslimine kadar olan tüm süreçlerde Tamara Tekstil farkını hissettirecek yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Kendi marka deneyimimiz ve edindiğimiz bilgi birikimiyle kaliteli ve son moda üretim yapıyoruz. Tamara Tekstil olarak; sektör ortalamasının çok altında olan iade oranlarımızı daha da düşürmeyi hedefliyor, müşteri beklentilerini karşılayabilmeyi maksimum seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

Ana merkezimiz İstanbul’da olmak üzere; toplamda 3 üretim tesisimizde tasarımdan numune üretim sürecine; kesim dikimden paketlemeye kadar tüm üretim aşamalarını titizlikle takip ediyoruz. Normal üretim bandımıza ek olarak; 'Rapid Line” adı verilen, stok kumaşlardan 2-3 haftada yükleme yapılmasını sağlayan hızlı üretim bandımız bulunmaktadır.

 • TASARIM

  Moda trendlerini yakından takip eden tasarımcılarımızla müşteri taleplerine uygun koleksiyonlar tasarlıyoruz.

 • KUMAŞ AR-GE

  Yüzlerce sofistike ve trend kumaş seçeneğiyle üretim yapıyoruz. Tasarım aşamasında stok kumaşlarla ilerlenmesi durumunda hızlı üretim bandımızı kullanarak 2-3 hafta teslim sürelerine ulaşabiliyoruz.

 • NUMUNE

  Tasarım onayından hemen sonra, sadece numune hazırlanması konusunda uzmanlaşmış ekiplerimizle üretim öncesi prototipleri oluşturuyoruz.

 • KESİM - DİKİM

  Numunenin onaylanmasından hemen sonra son teknolojilerin kullanıldığı kesim ekipmanlarıyla hazırlanan ürünleri üretim tesislerimizde dikim aşamasına getiriyoruz.

 • KALİTE KONTROL

  Tamara Tekstil’de kalite her zaman ön plandadır. Uzman ekiplerimiz tarafından gerekli tüm kontrolleri yapıyoruz.

 • YÜKLEME - TESLİMAT

  Ütüleme ve paketleme aşamaları tamamlandıktan sonra kontrol edilen ürünler müşteri talebine göre hava veya kara nakliyesi için yüklenir. 

Tamara Textile sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Siteyi kullanmaya devam ederek çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
close